Profesjonalne usługi poligraficzne

Jeśli szukasz firmy, która świadczy profesjonalne usługi poligraficzne, to doskonale się składa. Druk offsetowy to nasza specjalność, ale chętnie wykonamy dla Ciebie także różnorodne ulotki, plakaty, a nawet wizytówki i wiele innych materiałów. W naszym sklepie internetowym dysponujemy także szeroką ofertą uniwersalnych produktów, które można zamówić od razu z bezpośrednią dostawą do domu.

Książki serwisowe i nie tylko

Klientom oferujemy dzienniki konserwacji, eksploatacji, a także kontrollbuchy służące do odnotowywania czasu pracy przez kierowców samochodów ciężarowych. Przydatne z pewnością okażą się także książki do ewidencji klimatyzacji. Dzięki niej, w wygodny sposób możesz gromadzić wszystkie niezbędne dane dotyczące wymiany płynów oraz wykonanych napraw.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Wszystkie egzemplarze wykonane zostały na wysokiej jakości papierze w druku offsetowym. Natomiast zarówno przednie, jak i tylne okładki są odpowiednio usztywnione, a co za tym idzie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. Jednak książeczki i dzienniki serwisowe to nie wszystko co mamy do zaoferowania. Niezwykle przydatne, np. w zakładach samochodowych lub innych gałęziach przemysłu są zawieszki z polipropylenu. Z ich pomocą, w szybki i prosty sposób oznaczysz klucze, części zamienne, ale nawet bagaże - możliwości jest naprawdę wiele.

Nieustannie rozwijamy świadczone przez nas usługi poligraficzne tworząc różnorodne produkty reklamowe, takie jak ulotki czy wizytówki na zamówienie, zawieszki do wymiany oleju i wiele innych produktów. Nie zwlekaj z zamówieniem i złóż je jeszcze dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl